Vakance: DARBA ORGANIZĀCIJAS STRUKTŪRVIENĪBAS VADĪTĀJS

Pretendentiem jāpiesakās līdz 16.02.2024.

Mēnešalga: 1200 EUR pārbaudes laikā un 1500 EUR pēc pārbaudes laika

SIA “Komunālserviss TILDe” izsludina pretendentu pieteikšanos uz amata vakanci “Darba organizācijas struktūrvienības vadītājs” Slampes iecirknī.

Galvenie amata pienākumi:

  • vadīt, kontrolēt un nodrošināt Slampes iecirkņa (Slampes, Džūkstes, Irlavas un Lestenes pagastu) komunālo saimniecību darbu,
  • nodrošināt pastāvīgu komunālo un apsaimniekošanas pakalpojumu pieejamību iestādēm, uzņēmumiem un iedzīvotājiem.
  • nodrošināt visu ūdenssaimniecības objektu funkcionēšanu,
  • plānot, vadīt un kontrolēt Slampes iecirkņa komunālo saimniecību pakļauto darbinieku darba pienākumu izpildi,
  • vadīt, koordinēt darbus, nodrošinot sabiedrības pārvaldīšanā nodoto daudzdzīvokļu namu pārvaldīšanu Slampes iecirknī,
  • regulāri apsekot ūdenssaimniecības iekārtas un citus Slampes iecirkņa komunālās saimniecības objektus,
  • pakalpojumu nodrošināšanai uzraudzīt nepieciešamos remonta darbus ūdenssaimniecības objektos, sagatavot nepieciešamos ekonomisko pamatojumu aprēķinus,
  • sagatavot nepieciešamās ar komunālo saimniecību darbību saistītās atskaites un dokumentāciju,
  • organizēt un pārraudzīt neplānoto darbu izpildi, tai skaitā, avārijas seku novēršanu komunālās saimniecības objektos,
  • organizēt un pārraudzīt pašvaldības deleģēto uzdevumu izpildi Slampes iecirkņa pagastu teritorijās, tai skaitā, labiekārtošanas darbu veikšanu, kapsētu apsaimniekošanu,
  • nodrošināt regulārus ūdens un notekūdeņu kvalitātes mērījumus Slampes iecirkņa komunālo saimniecību objektos, sagatavot Valsts vides dienestam un Valsts Veselības inspekcijai iesniedzamās atskaites,
  • nodrošināt efektīvu sadarbību ar Slampes, Džūkstes, Irlavas un Lestenes pagastu pārvaldēm.

Prasības pretendentiem:

  • vēlama augstākā vai profesionālā tehniskā izglītība,
  • iepriekšēja pieredze vadītāja amatā,
  • prasme strādāt ar datoru (MS Word, Excel) un informācijas tehnoloģiju sistēmām,
  • spēja darboties komandā, vadīt darbiniekus un patstāvīgi organizēt savu darbu,
  • precizitāte darbu izpildē, augsta atbildības sajūta un labas saskarsmes prasmes,
  • spēja risināt nestandarta situācijas,
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

Iesniedzamie dokumenti:

  • motivācijas vēstule,
  • pretendenta dzīves apraksts (CV),
  • izglītību apliecinošu dokumentu kopijas.

Piedāvājam:

  • stabilu darbu pašvaldības kapitālsabiedrībā,
  • pilnas slodzes darbu uz nenoteiktu laiku,
  • atalgojumu 1200 EUR pirms nodokļu nomaksas pārbaudes laikā un 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas pēc pārbaudes laika,
    sociālās garantijas,
  • dienesta automašīnu darba pienākumu pildīšanai un citu nepieciešamo tehnisko nodrošinājumu.

Dokumenti iesniedzami:

Elektroniski uz e-pasta adresi info@k-tilde.lv ar norādi „Darba organizācijas struktūrvienības vadītāja amata konkurss” vai nogādājot birojā Spartaka ielā 2A, Tukumā līdz 2024.gada 16. februārim (ieskaitot).

Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri būs izvirzīti nākamajai atlases kārtai.