Skaitītāju rādījumu iesniegšana un rēķinu saņemšana būs pieejama Bill.me vietnē

SIA “Komunālserviss TILDe” skaitītāju rādījumu iesniegšana un rēķinu saņemšana būs pieejama Bill.me vietnē.

Turpinot pakalpojumu kvalitātes attīstību, SIA “Komunālserviss TILDe” aicina klientus izmantot Bill.me vietni ērtākai skaitītāju rādījumu iesniegšanai, norēķiniem par pakalpojumiem, un saziņai.

Bill.me ir Latvijā izstrādāta tiešsaistes norēķinu un komunikācijas vietne, ko iedzīvotāji jau vairākus gadus izmanto visos valsts reģionos un ir viens no efektīvākajiem un drošākajiem* veidiem ātrākai un ērtākai rēķinu un informācijas apmaiņai. Katram lietotājam ir pieejama bezmaksas mobilā lietotne iOS, Android un Huawei ierīcēm.

Izmantojot Bill.me vietni, ir pieejamas tādas iespējas un priekšrocības kā:

Skaitītāju rādījumu nodošana ar vienu klikšķi
Rēķinu saņemšana un pārskats
Maksājumu un rēķinu arhīvs
Rēķina apmaksa ar norēķinu kartēm
SIA “Komunālserviss TILDe” aktualitāšu saņemšana

Reģistrācija, skaitītāju rādījumu nodošana un rēķinu saņemšana Bill.me vietnē ir bez maksas.

Visi klienti, kuri jau izmanto savu e-pastu saziņai ar SIA “Komunālserviss TILDe” saņems reģistrācijas saiti līdz 24.oktobrīm, lai jau laika periodā no 25. līdz 28. oktobrim ērti noziņot savus skaitītāju rādījumus.

Klientus, kas neizmanto savu e-pastu saziņai, aicinām uz e-pasta adresi 

info@k-tilde.lv iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, klienta numurs, īpašuma adrese, lai turpmāk varētu izmantot Bill.me tiešsaistes norēķinu un komunikācijas vietnes priekšrocības.

*Bill.me atbilst Eiropas Savienības Vispārīgajai datu aizsardzības regulai un Visa un MasterCard maksājumu drošības standartiem. Vairāk informācijas par Bill.me platformas priekšrocībām un pakalpojumiem Jūs varat atrast tīmekļa vietnē www.bill.me